Odciążamy Cię od rachunkowych obowiązków, abyś mógł zająć się tym na czym znasz się najlepiej - tak jak my znamy się najlepiej na usługach księgowych.

O Nas

Biuro rachunkowe Pointway Partners ma na celu wspieranie działalności biznesowej naszych klientów. Prowadzimy nie tylko usługi księgowo – rachunkowe i doradztwo księgowe, ale również tam gdzie jest to możliwe pomagamy w kwestiach korporacyjnych i biznesowych. Wielu z naszych klientów skorzystało na współpracy z nami w postaci obniżonych kosztów lub niższych podatków. Księgowość naszych klientów prowadzimy z zachowaniem najwyższego poziomu rzetelności przy minimalnym obciążeniu biurokracją. Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci powinni skupić się na swoim biznesie, więc maksymalnie odciążamy ich od wszelkich biurokratyczno administracyjnych czynności.

Posiadamy ubezpieczenie OC (polisa PZU) i najlepszy dostępny na rynku system do obsługi rachunkowości. Zapewniamy swobodny kontakt w godzinach 8:00 - 20:00, a w pilnych przypadkach i w weekendy.

Dlaczego my

Profesjonalna księgowość w przyjaznej i przystępnej formie.

Biuro przyjazne klientom

Maksymalnie odciążamy naszych Klientów od biurokracji: reprezentujemy ich przed US i ZUSem. Przypominamy o nadchodzących terminach i płatnościach. Prowadzimy za rękę i załatwiamy wszystkie formalności w procesie zakładania biznesu (jedn. działalność i spółki). My lubimy chodzić do urzędów i na pocztę, ale nasi Klienci już nie - i doskonale o tym wiemy.

Doświadczenie

Nasze biuro tworzą pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Posiadamy niezbędną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną docenianą przez zadowolonych klientów. Pracujemy zarówno z młodymi i początkującymi przedsiębiorcami jak i z tymi bardziej doświadczonymi. Specjalizujemy się w prowadzeniu jednoosobowych działalności gospodarczych i spółek z o.o.  z pełną księgowością.

Elastyczność

Nasi księgowi służą pomocą wtedy, kiedy jej potrzebujesz. Świadczymy zarówno kompleksowe usługi jak i te dopasowane do Twojego stopnia rozwoju biznesu. Dopasowujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb i chcemy zmieniać się wraz z Twoim rozwojem.

Profesjonalna obsługa

Wywodzący się z konsultingu i dużych korporacji zespół stosuje standardy na najwyższym poziomie. Używamy sprawdzonych systemów, weryfikujemy poprawność dostarczanych przez Ciebie danych, Twoje księgi prowadzimy rzetelnie i w uporządkowany sposób. Odpowiadamy na maile tego samego dnia, otrzymujesz dedykowanego księgowego, którego możesz zawsze zapytać o poradę.

Zespół

Pracownicy naszego biura rachunkowego posiadają doświadczenie w pracy w korporacjach, międzynarodowych firmach oraz w firmach audytorskich. Nasz profesjonalizm i szerokie doświadczenie chcemy wykorzystywać w usługach przede wszystkim skierowanych do działających w Polsce małych i średnich firm. Specjalizujemy się w prowadzeniu spółek z o.o. oraz spółek cywilnych, jawnych i jednoosobowych działalności gospodarczych. Jesteśmy zespołem księgowych z wieloletnim doświadczeniem, nasi klienci otrzymują usługi na najwyższym poziomie, za przystępną cenę.

Usługi

dopasowane do Twoich potrzeb.

Aktualności


Cennik

KADRY I PŁACE

 • Już od
 • PLN 25
 • miesięcznie

PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ Z VAT

 • Już od
 • PLN 299
 • miesięcznie

KSIĘGA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW Z VAT

 • Już od
 • PLN 99
 • miesięcznie

RYCZAŁT

 • Już od
 • PLN 45
 • miesięcznie
Jesteśmy doświadczonym i efektywnym zespołem - naszą oferta i ceny dostosowujemy do Ciebie.


Strefa klienta

Jesteś klientem POINTWAY PARTNERS - posiadamy wiele narzędzi ułatwiających Twoją pracę.  


Kontakt

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy wątpliwości.

+48 693 213 027

ksiegowosc@pointwaypartners.com

Al. Jerozolimskie 30/53 (V piętro), 00-024 Warszawa, mazowieckie, Polska

Wyslij wiadomość

Jeśli nie masz czasu na telefon lub wiadomość, prześlij nam swoje dane kontaktowe - oddzwonimy do Ciebie.